Organizační struktura LS

Kontakty na zaměstnance

 

Funkce: Jméno: Telefon: Mobil: E-mail
Lesní správce Ing. Jana Trejtnarová 956 163 101 724 524 314 jana.trejtnarova@lesycr.cz
Zástupce lesního správce Ing. Vladimír Dušek 956 163 102 724 524 281 vladimir.dusek@lesycr.cz
Referent pro katastr a restituce Ing. Jiří Vanžura 956 163 106 724 623 897 jiri.vanzura.@lesycr.cz
TP pro staveb.činnost (KŘ Choceň) Ing. Tomáš Pavlíček 956 919 307 724 524 598 tomas.pavlicek@lesycr.cz
Technik LS Ing. Aleš Doubrava 956 163 108 956 163 108 ales.doubrava@lesycr.cz
Účetní Lucie Plháková 956 163 104   lucie.plhakova@lesycr.cz
Účetní Bc. Markéta Beinlichová 956 163 105   marketa.beinlichova@lesycr.cz
Adjunkt LS Ing. Tereza Pišlová   724 623 965 tereza.pislova@lesycr.cz
Revíry
Název revíru: Revírník: Telefon: Mobil: E-mail
01 – Albrechtice (st.správa) Ing. Tomáš Vanžura 956 163 113 725 257 834 tomas.vanzura@lesycr.cz
02 – Mladkov (st.správa + OSL) David Roušar, DiS   725 257 679 david.rousar@lesycr.cz
03 – Letohrad (st.správa + OSL) Ing. Jiří Malý, DiS   725 426 628 jiri.maly@lesycr.cz
04 – Dolní Čermná (st. správa + OSL) Vlastislav Bednář, DiS   724 524 288 vlastislav.bednar@lesycr.cz
05 – Damníkov (st. správa) Jiří Hronek   725 257 539 jiri.hronek@lesycr.cz
06 – Černovír (st.správa) Ing. Pavel Fric  465 533 230 724 524 286 pavel.fric@lesycr.cz
07 – Přívrat (st.správa + OSL) Ing. Petr Jiskra   725 885 776 zdenek.leschinger@lesycr.cz
08 – Ústí nad Orlicí (st.správa + OSL) MVDr. Ing. Edita Rabiňáková   725 257 791 edita.rabinakova@lesycr.cz
09 – Jablonné (st. správa + OSL) Ing. Aleš Prokopec   724 525 011 ales.prokopec@lesycr.cz
10 – Sloupnice (st.správa + OSL) Václav Jiráček    724 524 290 vaclav.jiracek@lesycr.cz
11 – Lanškroun (OSL) Martin Nejezchleb 956 163 112 724 623 965 martin.nejezchleb@lesycr.cz
12 – Skuhrov (OSL) Ing. Jana Černohousová 465 533 230  724 524 292 jana.cernohousova@lesycr.cz
Stanovené úřední hodiny revírníků OSL pro vlastníky lesů
Název revíru:      Revírník: Telefon: Sídlo revíru:
Přívrat   Ing. Petr Jiskra 725 885 776 České Libchavy 96
  Úřední hodiny: Středa 13 – 15 hod
Ústí nad Orlicí   MVDr. Ing. Edita Rabiňáková 725 257 791 České Libchavy 96
  Úřední hodiny: Středa 13 – 15 hod
Sloupnice   Václav Jiráček 724 524 290 Horní Sloupnice 296
  Úřední hodiny: Středa 13 – 15 hod
Lanškroun   Martin Nejezchleb 725 627 903 Dobrovského 56, Lanškroun
  Úřední hodiny: Středa 13 – 15 hod
Skuhrov   Ing. Jana Černohousová 724 524 292 Podměstí 451, Letohrad
  Úřední hodiny: Středa 13 – 15 hod (Podměstí) /  Pondělí 13 – 15 hod (Skuhrov 10)
Jablonné n. Orlicí   Ing. Aleš Prokopec 724 525 011 Jamné n. Orlicí 315
  Úřední hodiny: Středa 13 – 15 hod
Mladkov   David Roušar, DiS 725 257 679 Mladkov 133
  Úřední hodiny: Středa 13 – 15 hod
Letohrad   Bc. Jiří Malý 725 426 628 Nekoř 303
  Úřední hodiny: Středa 13 – 15 hod
Dolní Čermná   Vlastislav Bednář, DiS. 724 524 288 Podměstí 451, Letohrad
  Úřední hodiny: Středa 13 – 15 hod
Revíry – sídla
Revír Sídlo
Albrechtice Dobrovského 56, Lanškroun
Mladkov Mladkov 133
Letohrad Nekoř 303
Dolní Čermná Podměstí 451, Letohrad
Damníkov Damníkov 94
Černovír Skuhrov 10, Česká Třebová
Přívrat České Libchavy 96
Ústí nad Orlicí České Libchavy 96
Jablonné Jamné nad Orlicí 315
Sloupnice Horní Sloupnice 296
Lanškroun Dobrovského 56, Lanškroun
Skuhrov Skuhrov 10, Česká Třebová